W takim razie zasługujesz na to, aby cieszyć się swoją przestrzenią życiową na zewnątrz. To, co z nim zrobisz, określi, jak gościnna może być. Dekorowanie przestrzeni życiowej na zewnątrz może stać się tak samo trudem miłości, jak w przypadku każdej przestrzeni w domu.

Wybór motywu, znalezienie wszystkich właściwych elementów, sprzedaży i cen, a także dopracowanie go, gdy wszystko się połączy, jest wiele do rozważenia.

„Kominek lub ognisko tworzy światło i ciepło. To miejsce spotkań i na pieczone pianki. Można z niego korzystać przez cały rok i jest to wspaniałe miejsce, które może pełnić funkcję miejsca do siedzenia.”

Jeśli mieszkasz w bardzo gorącym i wilgotnym miejscu, prawdopodobnie masz już fanów na zewnątrz. Innym sposobem na poznanie naturalnego elementu powietrza jest dodanie funkcji, które będą poruszać się z wiatrem. Kuranty wiatrowe to piękny dodatek na podwórku, na drzewach i na werandach. Jeśli dźwięk dzwonka wiatrowego nie jest twoją preferencją, ozdobne błystki cicho pokazują ruch wiatru.

Woda

Elementy wodne, takie jak fontanny wbudowane w ściany, zapewniają miejsce na ciszę i spokój. Słuchanie strumienia wody przez funkcję jest jak słuchanie bardzo uspokajającej piosenki. Małe elementy wodne są dobre do siedzenia między dwoma krzesłami. Duże obiekty wodne mogą być punktem centralnym w większej części do siedzenia. Mały staw z rybami koi to kolejny sposób na włączenie wody i zwierząt domowych!